תקנון

תנאי שירות

הזמנת עוגות, עוגיות, שיעורים ואירועים

 

1) ניתן לשריין מקום לשיעור באמצעות האתר, בטלפון או דרך המייל.

2) שריון אירועים, קבוצות ובוקינג אישי צריכים ייעשה דרך המייל.

3) על ידי תשלום מקדמה או תשלום מלא על שיעור הנכם מאשרים את תנאי השירות.

4) לא יינתן החזר מרגע קבלת התשלום, גם אם לא נשלחה הודעת אישור תשלום. אנא בדקו את התאריך והשעות של השיעור שאתם מזמינים טרם שריון מקומכם. שריון מקומות לשיעורים מתבצע חודשים מראש וכל ביטול ברגע האחרון – פירושו שהמקום היה יכול להיות ממולא ע"י משתתף אחר. זה תקף לגבי שריון מקומות לכל השיעורים – יחידים, קבוצות, אירועים וכרטיסי מתנה. 

5) שריון מקומות לכל השיעורים מתבצע בכפוף לתקנון זה, בין אם השריון התבצע אונליין, בטלפון, במייל או פנים מול פנים. אם יש לכם קרדיט של שיעור מכל סיבה שהיא, תוכלו לממש אותו במשך 60 ימי בלבד. כסף או מוצרים אינם יכולים להיות תחלופה לקרדיט לשיעור בשום פנים ואופן.

6) במקרה הלא סביר שבייקר סטריט יצטרכו לבטל שיעור, הלקוחות יקבלו החזר מלא. נוכל גם להציע השתתפות באותו השיעור בתאריך אחר או תחלופה ראויה, במידה והתאריך לא מתאים. במידה ואין תחלופה שנוחה ללקוח, ייתנן החזר מלא.

7) בייקר סטריט אינה אחראית לשום הוצאה כספית על ידי הסטודנטים, כמו הוצאות נסיעה, שהייה/לינה וכו'. במידה ומתבטל שיעור והלקוח כבר הוציא כספים על ההגעה למקום השיעור, ההחזר יינתן על עלות השיעור בלבד. 

8) לא ניתן לשריין מקום בשיעור עד לביצוע תשלום מלא וקבלת אישור על התשלום על ידי בייקר סטריט. אנא המתינו (עד 48 שעות) לקבלת מייל אישור התשלום טרם תכנון ההגעה למקום.

9) במידה ושריינתם מקום לשיעור שאין אליו עוד מקומות פנויים, בייקר סטריט יוכלו להציע לכם לעבור לשיעור אחר או לבצע זיכוי כספי.

10) אין אפשרות לשמור מקומות טרם קבלת התשלום בשום פנים ואופן.

11) יש אפשרות לתשלומים לפי בקשת הלקוח. אם הנכם משלמים בתשלומים, שריון המקום שלכם בשיעור יובטח רק לאחר תשלום המקדמה. אם לא תשלמו את שאר התשלומים עד התאריך הנקוב, לא תוכלו לקבל או לנצל את המקדמה או כל תשלום אחר שבא לפניה, שריון המקום שלכם לשיעור יתבטל והמקום בשיעור יוצע לכל המעוניין. 

הזמנות קבוצתיות, פרטיות והזמנת אירועים

12) הזמנת אירוע / שריון פרטי או קבוצתי מחייב מינימום של 10 משתתפים. עלות השריון תהיה תלויה במספר המינימום הזה.

13) תשלום מלא על שריון הסטודיו לאירוע או קבוצה יתבצע שלושה ימים מראש לפני תאריך האירוע. אם חברי הקבוצה לא יכולים להגיע לאירוע, יש להודיע לבייקר סטריט שבעה ימים לפני תהליך האירוע כדי לקבל אפשרות להחזר כספי. לא יתנן החזר כספי לאחר תאריך זה. החזרים על חברי קבוצה חסרים אם כמות המשתתפים היא מעל המינימום הנקוב.

 רגישויות תזונתיות

14) על מי שמשריין מקום לשיעור או קבוצה/אירוע להודיע מראש  לבייקר סטריט האם קיימת רגישות תזונתית טרם ביצוע ההזמנה כדי לוודא האם יוכלו להתקיים בסטודיו תנאים שמתאימים לרגישות זו. עוגות יכולות להיעשות ללא גלוטן אבל כל העוגות מכילות ביצים וחלב. אנא שימו לב, הסטודיו של בייקר סטריט איננו סביבה נטולת אלרגנים.

 

מידע כללי:

15) השיעורים מיועדים למשתתפים החל מגיל 14, אלא אם צוין אחרת. ילדים צעירים יותר יכולים להגיע יחד עם מבוגר שילווה אותם וישלם על השיעור.

16) איחורים: משתתף שיאחר ביותר משעה לשיעור לא יוכל להצטרף לשיעור, מאחר והוא כבר יפסיד בשלב זה הרבה מהשלבים וזה לא יהיה הוגן למשתתפים האחרים אם ההסברים יתחילו מהתחלה. במקרה כזה לא ניתן יהיה להעביר את השיעור לתאריך אחר. אנא תכננו את ההגעה שלכם מראש כדי להימנע מאיחורים.

17) זכויות יוצרים של בייקר סטריט טי אל וי: המשתתפים בשיעורים יכולים להעתיק את העיצוב מאותו השיעור לטובת הכנת עוגות משלהם. אם משתתף מלמד או הולך ללמד עיצוב עוגות, חל איסור מוחלט להעתיק את העיצובים שלמדתם בשיעורים של בייקר סטריט טי טל וי, בין אם כדי ללמד אחרים לעצב אותם או כדי לפרסם שיעורים אלה.

18) עוגות ועוגיות הן מעשה עבודת יד, ולכן כשמדובר במוצרים מרובים העיצוב שלהם לא יהיה זהה. בייקר סטריט טי אל וי שומרת לעצמם את הזכות לשנות את העיצובים לטובת שיפור התוצאה הסופית.

19) כל החפצים האישיים של המשתתפים הם באחריות המשתתפים בלבד ועל המשתתפים לשמור על החפצים שלהם. בייקר סטריט טי אל וי לא לוקחת אחריות על גניבה, תקלה או איבוד חפצים אישיים בשעה שהמשתתפים נמצאים בסטודיו או אחרי עזיבתם.

20) בשום פנים ואופן אין להקליט או לצלם את השיעורים במלואם. המשתתפים מוזמנים לצלם את העבודות האישיות שלהם בתמונות ווידאו לטובת שיתוף במדיה החברתית שלהם. בייקר סטריט טי אל וי עשויה לצלם את השיעור בצילומי סטילס או וידאו לטובת פרסום עצמי באתר האינטרנט, במדיה חברתית ואמצעי קידום עצמי אחרים. משתתף שלא מעוניין להיות חלק מצילומים אלה יודיע לבייקר סטריט בתחילת השיעור.שוברי מתנה

21) שוברי מתנה יכולים להיות מנוצלים כתשלום מלא או חלקי לטובת שיעורים בבייקר סטריט טי אל וי, אך אינם יכולים להיות מנוצלים בשיעורים בהם יש מדריכים אורחים.

22) שוברי מתנה תקפים ל12 חודשים מהתאריך המצוין בעת הקניה. זה יכול להיות התאריך שבו השובר יינתן ולא תאריך הקניה.

23) תאריך השיעור צריך להיות משוריין בשיתוף עם בייקר סטריט טי אל וי ובכפיפות לתאריכים הפנויים בסטודיו.

24) רכישת שובר מתנה אינה מבטיחה שריון מקום באף אחד מהשיעורים ללא התקשרות מוקדמת. על מקבל שובר המתנה ליצור קשר עם בייקר סטריט טי אל וי ולוודא האם יש מקום פנוי בשיעור בו הוא מעוניין ולקבל אישור במייל על שריון מקומו. 

25) לשובר מתנה אין ערך כספי והוא אינו יכול להיות מוחלף תמורת כסף, מוצרים או שירותים אחרים.

26) אם ערכו של שובר מתנה לא נוצל במלואו, אין אפשרות לקבל עודף כספי אבל כן יש אפשרות לשמור את שאר הסכום כקרדיט בחשבון לטובת רכישת שיעור אחר.

שכירת הסטודיו

27) כל הפניות לשכירת הסטודיו צריכות להתבצע דבר ראשון דרך המייל info@bakerstreettlv.com

28) על שוכר הסטודיו להשאיר את הסטודיו במצב סביר בסוף השימוש. השארת הסטודיו במצב לא סביר תצריך תשלום על נקיון מצד הלקוח, לפי שיקולי בייקר סטריט טי אל וי.

29) על השוכר לשלם מקדמה על סך 200 ש"ח או סכום מלא, הנמוך מביניהם כדי להבטיח השכרה של הסטודיו. סכום זה אינו ניתן להחזר. אם מכל סיבה שהיא אין אישור מצד בייקר סטריט טי אל וי להשכיר את הסטודיו, המקדמה תוחזר. אם מתקבל אישור על השכרת הסטודיו מצד בייקר סטריט, על השוכר לשלם את שאר הסכום המוסכם לא יאוחר מ-28 ימים לפני תאריך ההשכרה.

30) חל איסור על השוכר לסבלט את המושכר.

31) אם רכוש של בייקר סטריט טי אל וי ניזוק או נגנב בשוגג או בזדון בזמן ההשכרה, באחריות השוכר לרכוש תחליף זהה לרכוש זה מכספו.

 

פרטיות:

32) בייקר סטריט טי אל וי לא תשתף שום מידע אישי של המשתתפים לשום צורך מלבד זה שמאושר על ידי המשתתפים.

33) בייקר סטריט טי אל וי לא תשמור פרטי כרטיסי אשראי שלקוחות יבצעו באמצעותם את התשלום.

34) בייקר סטריט טי אל וי (ג'ורג'יה גרין וליאת ג'נטלי) אינן אחריות על שום נזק או פציעה לאף משתתף בשיעורים המגיע לסטודיו או לרכושם. האחריות על כל אלה היא של המשתתפים בלבד.