שאלות נפוצות

כמה משתתפים יש בכל סדנה?
אנחנו מגבילות את סדנאות האפייה שלנו ל-6 משתתפים ואת סדנאות הדייט נייט שלנו ל-8 משתתפים, כדי לשמור את מספר המשתתפים בסטודיו מתחת ל-10.

האם נוכל לקחת את העוגה שלנו הביתה בסוף הסדנה?
כמובן! אלא אם בתיאור הסדנה כתוב שהמשתתפים יכינו עוגה בעצמם, בסדנה תקבלו עוגה מוכנה מראש אותה תקשטו, וממנה תוכלו ליהנות בבית. בסוף הסדנה תקבלו קופסה גדולה כדי שתוכלו לשאת את העוגה ליעדה בבטחה!

באיזו שפה מועברות הסדנאות?

אנחנו מדברות בעיקר אנגלית, היות ושתינו במקור מאנגליה, אך אנו דוברות גם עברית, ונוכל ללמד בעברית במידת הצורך.

אילו אמצעי הגנה מפני קורונה קיימים בסטודיו?

לשמחתנו, הסטודיו שלנו הוא חלל גדול ופתוח, עם חלונות ועם משטח עבודה מרווח, כך שכל משתתף יכול לתפוס מרחק ראוי משכניו ולעמוד בכללי הריחוק החברתי. נדגיש כי ישנה חובת עטית מסיכות לאורך כל הסדנה, וכי הגבלנו את מספר המשתתפים בסדנאות כדי לשמור על סביבה בטוחה.

לא אוכל להגיע לסדנה אליה נרשמתי, האם אוכל לקבל החזר כספי?
לצערנו, לא נוכל להציע החזר כספי, אך במידה ותודיעו מראש על אי הגעה לפחות 72 שעות לפני הסדנה, תוכלו לשנות את המועד ולבחור סדנה אחרת, או להמיר את ההשתתפות תמורת זיכוי או גיפט קארד השווה בערכו לערך הסדנה.

האם הסטודיו כשר?
על אף שאין בידינו תעודת כשרות, כל הרכיבים שלנו כשרים, ולסטודיו נכנסים אך ורק רכיבים חלביים.

מעולם לא אפיתי עוגה לפני, מה הסדנה שהכי תתאים לי?
השיטות שלנו הן מאוד ייחודיות, לכן אנחנו מלמדות את כל המשתתפים באותה הרמה. עם זאת, ישנן סדנאות בהן נלמד עיצובים עדינים ומסובכים יותר, ואלו הן סדנאות המתאימות יותר למקשטי עוגות מנוסים. אם אינכם בטוחים אם הסדנה תתאים לכם, אל תהססו ושלחו לנו מייל! נשמח לייעץ ולהתאים לכם את השיעור הנכון.

האם שני אנשים יכולים לעבוד על אותה העוגה?
הסדנאות שלנו מיועדות למקשט יחיד לכל עוגה כדי לאפשר לכל משתתף לחוות את החוויה במלואה. אם אתם מחפשים חוויה משותפת, אנו ממליצות בחום על הרשמה לאחת מסדנאות הדייט נייט שלנו או על הזמנת אירוע פרטי!